O nas

Biuro rachunkowe Żagań i Zielona Góra

A&G nie jest kolejnym biurem rachunkowym. Jesteśmy firmą, która zdecydowanie poszerza horyzont myśląc o biurze rachunkowym, wykraczając poza standardowe ramy. Kompleksowość usług, ułatwienia dla przedsiębiorców, wysoka jakość oraz niskie ceny to cele które nam przyświecają. Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym, w którym pracują certyfikowani księgowi z dużym doświadczeniem, codziennie rozwijając kompetencję, poszerzając wiedzę w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań. Wszystko po to abyś nie tylko miał dobrze prowadzoną księgowość ale przede wszystkim będziemy Twoim najbardziej zaufanym partnerem pomagając rozwinąć Twój biznes.

Angelika Najdek

Certyfikowana księgowa, magister ekonomii, posiada wieloletnie doświadczenie jako główna księgowa dla kilkunastu spółek. Długoletnie doświadczenie oraz skomplikowane sprawy, którymi się zajmowała sprawiły że zaufało jej wielu przedsiębiorców. Specjalista z wiedzą praktyczną i teoretyczną w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów.

Grzegorz Najdek

Ekonomista, certyfikowany księgowy, magister ekonomii oraz magister zarządzania. Posiada wieloletnie doświadczenie jako Doradca Finansowy dla firm. Specjalista pozyskujący i rozliczający dotacje. Specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych.

Elżbieta Najdek

Magister matematyki, specjalista ds. kadr i płac. Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu placówkami oświaty.

Dyplomy i certyfikaty